Сьогодні я провела заліковий виховний
захід «SELF-МЕНЕДЖМЕНТ», у якому приймало участь 23 учня.
Я обрала саме
таку тему для виховного заходу, оскільки вважаю, що дуже важливо ознайомити учнів з поняттями «self-менеджмент»
та «time-менеджмент»;
розвивати уміння вірно оцінювати свій розвиток, свої вчинки у житті,
міркувати над своїм майбутнім; розвивати навички раціонального використання
свого часу та розстановки пріоритетів; виховувати відповідальність за свої дії
і рішення та усвідомлення необхідності раціонально використовувати час; виховувати
любов до життя та кожної його миті.
В підготовці
заходу взяли участь учні 10-го класу. Трьом добровільцям потрібно було
підготувати свого кумира і обґрунтувати
свій вибір, пояснити чому саме такого кумира обрали та за які якості вони взяли
його в приклад для себе. Також учням потрібно було на вибір підготувати
повідомлення на тему «загальна стратегія самоконтролю»; «метод
асоціації і дисоціації»;
«метод рефреймінгу». Деякі учні
підготували презентації, які супроводжували їх виступ.
Був створений належний мікроклімат .
Також була забезпечена дружня та злагоджена робота.
Діти проявили інтерес до заходу, здібності учнів були на високому рівні. Були створені умови для забезпечення самореалізації особистості та її
самоутвердження в колективі;
Найцікавішим
для учнів виявився тренінг «Заморожені»,
де потрібно було контролювати свої емоції,
а також «розморозити» інших учасників гри.
Наприкінці учні написали свої плани на майбутнє та вкинули
всі листи в капсули часу, щоб через рік
побачити чи досягли вони бажаних результатів, як змінилися їх погляди на свій
саморозвиток.
Я вважаю, що наша виховна робота донесла учням цінність
кожної хвилини часу та важливість самовдосконалення і самоконтролю.
Активність
та ініціатива надходила як від мене так і від учнів. Рівень підготовленості до проведення виховного
заходу був високий. Я
намагалася поводити себе
тактовно, стримано, проявляти неабиякі організаторські здібності, підтримувати
дисципліну. А діти в свою чергу із захопленням приймали участь в усіх вправах і
іграх. Були активними, уважними, але при цьому вели себе дисципліновано.
Мета: формування в учнів відповідального відношення до вибору
професії; актуалізація проблеми успішного вибору професії; формування навичок групової роботи, усвідомлення учнями відмінності між бажаннями (Я-Хочу) й можливостями людини (Я-Можу) та врахування вимог соціального середовища (Я-Треба).
Хід заняття
1.Вступ.
2.Оголошення теми та мети заняття
3.Мозковий штурм «Професія – це…»
4.Вправа «Оптимісти та скептики».
5.Міні – лекція «Формула вибору професії»
6.Відеопауза. Перегляд жартівливого ролика: https://youtu.be/bWzhBDwz9P0
7. КДПУ – промо-ролик: https://youtu.be/L0Dcx6FrNQg
8. Коротка доповідь про КДПУ
ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ КДПУ?
До уваги потенційних абітурієнтів було представлено інформацію про Університет, переваги навчання у ньому, можливість навчатися за різними спеціальностями та додано qr-код на тему "Як вступити до КДПУ".
Надана інформація викликала в учнів багато запитань, стало зрозуміло, що перспектива навчатися у одному з найкращих університетів України зацікавила багатьох. І хоча позитивне враження про Університет у них вже склалося, я запросила майбутніх абітурієнтів відвідати День відкритих дверей Університету і пообіцяла показати наш університет «в усій красі».
Дякую, блог переглянула.
ОтветитьУдалить